JMÉNO: HESLO:
Nejste dosud zaregistrovaný?! Chcete se registrovat?
firma
kontakt
e-shop
ceníky

Kontakt

tiskárna a vzorkovna:


PRESENT print & promotion, s.r.o
Nám. Dr. E. Beneše 41
340 12 Švihov
telefon: +420 376 323 400

Kontaktní osoby:

Josef Hašek
josef.hasek@presentpp.cz
telefon: +420 602 476 088

Eva Hašková
eva.haskova@presentpp.cz
telefon: +420 603 837 242

Info
info@presentpp.cz
telefon: +420 602 733 799

Sítotisk

je tiskařská technika využívaná především k potiskování předmětů z plastu, ze skla, kovu, textilu a jiných materiálů, ale i k tisku na papír. Tiskne se přes síto přímými nebo rastrovými barvami těrkou na potiskovaný předmět. Šablonu tvoří napnutá polyesterová tkanina v rámu. Tkanina je ovrstvena světlocitlivou vrstvou, která je osvícena přes film (předloha) světlem s přesně stanovenou vlnovou délkou. V místech krytých filmem zůstane světlocitlivá vrstva nevytvrzená, místa vystavená světlu ztvrdnou.

Výhody sítotisku

aplikovatelnost na různé materiály, potiskem se dosáhne jednolité plochy , lze použít lesklé i matné barvy. Sítotisková technologie využívá mimo jiné  při výrobě tištěných spojů v moderní elektronice. Hlavní předností je dlouhá trvanlivost barev u potiskovaných předmětů!

Parciální lakování

Pokud chcete zvýraznit část svého tiskového materiálu, logo, nápis nebo fotografie? Pak je tu pro Vás parciální lak = sítotiskové nanášení lesklého UV laku na vybrané části.

Tisk

samolepek, igelitových tašek, papírových tašek ilustrační foto

vypalovací obtisk - obtisky na porcelán, sklo , keramiku

Výroba

letáků, pozvánek, originálních novoročenek ilustrační foto

Potisk

potisk triček ( T shirt, polokošile ) mikin, čepic, slunečníků, deštníků, pracovních oděvů, DVD a CD nosičů, maturitních šerp a potisk ostatních reklamních předmětů ilustrační foto

Textil

Pestrá nabídka značkového textilu světových i českých značek
ADLER, B&C, Bella, Callaway, Fruit of the Loom, Gildan, Hanes, Kustom Kit, Result, Russell Europe, Slazenger, Stedman a jiné

www.textileurope.com

sitotisk